Kdo jsme

Po úspěchu projektu www.WeddingDjs.cz jsme se rozhodli rozšířit naše služby o výběr kvalitních DJs i na firemní večírky. Milujeme muziku a troufáme si tvrdit, že máme odhad na to, jak je třeba Vaši party pořádně nakopnout a proměnit ji ve skvělou nebo navodit pohodovou a příjemnou atmosféru.

Nemusíte googlit, vypisovat všem DJs zvlášť a čekat na dlouhou odezvu. Stačí vyplnit tento stručný formulář a do druhého se Vám ozveme se všemi informacemi, které potřebujete vědět.

O nás

Jsme tým zkušených DJs a moderátorů a naší misí je udělat z vašeho večírku party, na kterou se jen tak nezapomíná. A tomu přizpůsobíme naprosto vše ­ jak svůj repertoár a mluvený projev, tak i technické zázemí včetně ozvučení a osvětlení.

Hrajeme hlasitě i potichu. Přesně tak jak si budete přát. V našich setech uslyšíte "forever hits”. Oldies, funky, rock, pop, 50s, 60s, 70s, 80s, 90s až po actual hits. Neděláme umění, ale zábavu a chceme, aby si trsli opravdu všichni. Jsme schopni vyladit hudbu i v rámci většího konceptu. Večírek ve stylu 50. let a la Great Gatsby? Nebo rockový mejdan ve stylu 80. ­ 90. let? No problem.

Zajistíme kompletní produkci a hudební servis od A do Z na váš večírek po obsahové stránce jako je DJ, moderátor, kapela nebo performer. Stejně tak i po technické stránce jako je ozvučení a osvětlení prostor apod. Vedle firemních večírků zajišťujeme i akce na podporu prodeje v kamenných obchodech, ozvučení open air eventů, modních přehlídek atd. Prostě vše, co vás napadne.

Cenu upravíme přesně na míru dle vstupních informací a obratem vám pošleme kalkulaci všech dostupných DJs, moderátorů, kapel a dalších performerů z naší nabídky. Napište si o ni ještě dnes, včera mohlo být pozdě. Nevíte, koho vybrat? S radostí se s vámi setkáme a probereme všechny detaily osobně.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2019 EventMusic.cz